karta debetowa kredytowa portfel pieniądze

Konto osobiste w ING Banku Śląskim

Opinie klientów o ING Banku Śląskim są dość podzielone, jednak przeważają oceny pozytywne oraz neutralne. Bank nie wymaga regularnych wpłat na konto Direct, oraz utrzymywania na nim minimalnego salda. Po przejęciu przez ING instytucja ta stała się bankiem nie tylko ogólnopolskim, ale też międzynarodowym.

Z zakresem produktów obejmującym sektor klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Od jednoosobowych działalności gospodarczych, po korporacje. O wielu lat bank ten jest liderem pod względem wdrażania nowoczesnych usług bankowości elektronicznej.

Konto osobiste Direct w ING

monety pieniądze oszczędzanie banknoty
pexels.com

Sprawdź, co zyskujesz zakładając przez Internet konto Direct w ING Banku Śląskim. Nowe „Konto z lwem” wyróżnia się tle konkurencji całym wachlarzem zalet, które przedstawiam poniżej w opisie konta. Jest to nowoczesne konto internetowe, dla klientów, którzy większość operacji przeprowadzają samodzielnie przez Internet, nie ponosząc za to opłat. Stąd w większości pozytywne opinie o banku.

  • Można bardzo łatwo uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł miesięcznie. Wystarczy wydać kartą 300 zł miesięcznie albo ją zastrzec, jeżeli karta nie jest nam potrzebna.
  • W prosty sposób nic nie zapłacisz za przelewy, jeżeli wykonasz je wygodnie przez Internet.

Nie zapominaj też, że ING Bank Śląski posiada sieć oddziałów w całej Polsce. Operacje w placówkach są płatne, ale stanowią bezpieczną alternatywę, w przypadku awarii systemu informatycznego w banku. Polecam zajrzeć do instrukcji podpowiadającej otworzyć konto w ing banku przez internet. Choć dzieje się to za pośrednictwem kuriera, to wniosek wypełnia się online. Dzięki czemu proces jest dość zautomatyzowany i przebiega szybko.

Karta debetowa do rachunku

Przy zakładaniu konta polecam wybór standardowej karty VISA zbliżeniowa wydawanej za darmo. Jeżeli zdecydujesz się na kartę „Moja karta ING” zapłacisz za jej wydanie 15 zł, ale możesz później umieścić na niej swoje zdjęcie.
Ubezpieczenie karty – jeżeli zaznaczysz TAK bank będzie pobierał opłatę 2 zł miesięcznie. Jeżeli zamierzasz korzystać z karty to ubezpieczenie jej jest opłacalne, ponieważ obejmuje nie uprawnione użycie Twojej karty i gotówkę wypłaconą z bankomatu. Wybór należy do Ciebie.

Zakładanie konta online

Konto w ING Banku Śląskim bardzo łatwo i bezpiecznie założysz przez Internet po kliknięciu na odnośnik. Do wypełnienia wniosku wystarczą dowód osobisty (PESEL), nr telefonu i adres e-mail.

  1. Wypełnij wszystkie strony szyfrowanego internetowego formularza, który wczyta się pod linkiem o wniosek.
  2. Po złożeniu elektronicznego wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant z banku.
  3. Bank wyśle do Ciebie za darmo kuriera a na tel. komórkowy przychodzi dodatkowo nr przesyłki.
  4. Przy kurierze podpisujesz dwie umowy. Jeden egzemplarz oddajesz i zostaje on odesłany do banku, drugi zachowujesz.
  5. Bank weryfikuje umowę i otwiera konto. Po czym przysyła wygodnie pocztą kartę do rachunku.
Podsumowanie
praca w domu laptop biznes finanse kawa
pixabay.com

Bank umożliwia dostęp do konta posiadaczowi przez Internet, telefon i w sieci oddziałów oraz bankomaty i wpłatomaty. Podsumowując szczegóły rachunku i opinie klientów można stwierdzić, iż bank oferuje jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Warto założyć konto z lwem Direct w ING i cieszyć się mobilną bankowością bez opłat. Co jest szczególnie istotne, zwłaszcza w czasie gdy wiele banków zdecydowało się na zwiększenie prowizji pobieranych od klientów.