Kredyt firmowy bez dochodów?

Prowadzenie własnej firmy, to dosyć trudne i niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy chcieli, szczególnie na początku przedsiębiorstwo raczej osiąga straty lub niewielkie dochody. W większości przypadków przez to wielu właścicieli firm zawiesza lub też całkowicie zamyka swoją działalność. Uważają, że nie mają jak zdobyć dodatkowych pieniędzy na rozwinięcie firmy, czy nawet spłacenie dostawców itd. Podczas takich problemów przedsiębiorstwo zwykle traci w oczach klientów, którzy są niejednokrotnie wtedy zaniedbywani, bo przecież skupiamy się wyłącznie na „przetrwaniu”. Czy jest więc jakieś rozwiązanie? Czy można otrzymać kredyt firmowy bez dochodów? Oczywiście, że tak!

Oferta mBanku dla przedsiębiorców

praca w domu laptop biznes finanse kawa
pixabay.com

mBank proponuje klientom biznesowym specjalny kredyt, który dostępny jest po otwarciu rachunku firmowego. Tak, więc jeśli posiadasz konto firmowe możesz od razu złożyć wniosek online o taki limit kredytowy, natomiast w pozostałych sytuacjach, jak najszybciej zmień swoje konto na rachunek w mBanku. Nigdy nie możemy bać się zmian, szczególnie tych, które mogą nam pomóc, a na pewno nam nie zaszkodzą, gdyż takie konto jest zupełnie bezpłatne. Tak, więc często możemy jeszcze zaoszczędzić dodatkowo na kosztach związanych z prowadzeniem rachunku.

Warunki uzyskania

Na początek mBank proponuje 20,000 zł kredytu firmowego bez dochodów, jednak w późniejszym czasie przedsiębiorstwo uzyskując zaufanie banku, może otrzymać nawet 1,000 000 zł! Oczywiście wtedy będą już potrzebne odpowiednie dokumenty i zabezpieczenia. Jednak i tak jest to bardzo atrakcyjna perspektywa dalszego rozwoju dla naszej firmy w przyszłości, dlaczego więc nie mielibyśmy dać sobie takiej szansy? W końcu wystarczy tylko zmienić bank. Oczywiście można przejrzeć także ofertę banku, w którym obecnie posiadamy rachunek firmowy, jednak jeśli nie zaproponowali nam żadnego kredytu, czy też pożyczki na start, to może naprawdę warto pomyśleć o zmianach.

Szybki kredyt dla firm

banknoty konta lokaty inwestowanie oszczędności
pexels.com

W wielu firmach zdarzają się sytuacje związane z opóźnieniami w spłacaniu należności od odbiorców, czy też partnerów. Często jest to kwestia kilku dni, jednak takie zdarzenia bez wątpienia są dosyć stresujące dla właścicieli, szczególnie, gdy gotówka jest im potrzebna np. na spłatę dostawców, czy też wypłacenie wynagrodzeń pracownikom. Takie sytuacje zdarzają się szczególnie na początku działalności, gdy przedsiębiorstwo wszystkie wolne środki stara się raczej inwestować.

Dobrze jest pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu w postaci dodatkowej gotówki, którą możemy wykorzystać właśnie w takich chwilach. Oczywiście można skorzystać z ofert prywatnych pożyczek, jednak nie jest to zbyt opłacalne, gdyż będziemy musieli wydać pieniądze na wysokie odsetki. Warto, więc zapoznać się z ofertami bankowymi, idealnym produktem może okazać się szybki kredyt dla firm, który jest dostępny w mBanku po otwarciu bezpłatnego konta firmowego.

Na czym polega taki kredyt?

Jest to specjalna linia kredytowa, która daje nam możliwość kilkakrotnego zadłużania się, jeśli w krótkim czasie spłacimy część zadłużenia, które wykorzystaliśmy, nie zapłacimy żadnych odsetek. Jest to, więc doskonałe wyjście we wspomnianych wcześniej sytuacjach podczas prowadzenia własnej firmy. Taki szybki kredyt dla firm da nam pewność w podejmowanych decyzjach, oraz zapewni mniej stresujących sytuacji. Nie stracimy dostawców oraz pracowników, a z czasem dzięki zwiększeniu limitu kredytowego będziemy mogli pomyśleć o nowych inwestycjach i rozwoju przedsiębiorstwa.