Program poleceń w banku Inteligo

Rusza kolejna już edycja programu „Mam Inteligo”. Dzięki temu programowi możesz w prosty sposób uzyskać aż 100 zł specjalnej premii. Jest on skierowany tylko do nowych klientów – nie możesz z niego skorzystać, jeśli miałeś jakiekolwiek konto Inteligo w przeciągu ostatnich trzech lat. Jest to warunek konieczny do spełniania. Przypominam, więc o zamykaniu nie używanych kont bankowych, aby korzystać w przyszłości z nowych promocji.

Warunki dla Mam Inteligo

praca w domu laptop biznes finanse kawa
pixabay.com

By wziąć udział w programie „Mam Inteligo” musisz złożyć wniosek o konto z linka polecającego. Jeżeli go nie posiadasz, udostępnić Ci go może bliska osoba bądź znajomy posiadający rachunek Inteligo. Tak, więc musisz popytać i poszukać. Po założeniu konta możesz sam zarejestrować się w programie „Mam Inteligo”. Daje Ci to możliwość zarabiania na poleceniach. W czasie zakładania konta, niezbędnym będzie wyrażenie zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych. Rachunek możesz łatwo otworzyć przez Internet.

Dziewiąta Edycja Programu „Mam Inteligo”, potrwa w okresie od dnia 08 lipca do 05 października i dzieli się na trzy 30-dniowe etapy.

 • 1 etap 08.07. – 06.08.
 • 2 etap 07.08. – 05.09.
 • 3 etap 06.09. – 05.10.

Na założenie konta masz czas do 5 października. To dużo czasu. Bardzo łatwo spełnić wszystkie warunki by otrzymać gratyfikację premią.

W ciągu 30 dni od dnia, w którym założyłeś konto, by otrzymać premię powinieneś:

 • Dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej – łączna wartość to co najmniej 200 złotych. Należy użyć karty debetowej wydanej do rachunku.
 • Wykonać przynajmniej jedną transakcję używając aplikacji IKO powiązanej z Twoim rachunkiem Inteligo. Łączna wartość takiej transakcji to przynajmniej 10 złotych. Nie wliczane zostaną transakcje internetowe.

PKO Bank Polski wypłaci premię:

 • dla osoby polecanej 100 złotych,
 • dla osoby polecającej premię w wysokości 50 złotych.

Wypłata nastąpi w ciągu 75 dni kalendarzowych, licząc od ostatniego dnia etapu, w którym brałeś udział.

Zalety Konta Inteligo

karta debetowa kredytowa portfel pieniądze
pixabay.com

Rachunek osobisty jest bardzo prosty w użytkowaniu i obsłudze. System transakcyjny banku Inteligo należy do bardzo przejrzystych. Nie znajdziesz w nim zbędnych wodotrysków i kolorowych. Wiele osób z powodzeniem płaci IKO. Staje się ono coraz popularniejsze. Listę miejsc, w których zapłacisz telefonem znajdziesz w samej aplikacji. Zobacz, jakie to wygodne.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy krajowe i zlecenia stałe – zlecane poprzez internet,
 • 0 zł za wydanie i używanie karty – wymagane wydanie minimum 100 złotych miesięcznie. W innym przypadku opłata wynosi 4 złote,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego.

Jak widać warunki wymagane do zwolnienia z opłaty za kartę są bardzo proste do spełnienia, nie będziesz miał z nimi najmniejszego problemu. Po ich spełnieniu konto Inteligo staje się całkiem darmowe, a Ty zyskujesz prostotę i nowoczesność w najlepszym wydaniu, z gwarancją PKO Banku Polskiego.